Tajemnice Smallville
powrót do forum 9 sezonu

9 seria pojawi się 14 lutego (poniedziałek) o północy.

użytkownik usunięty
Morgan_94

Sezon 9...o północy...super. Jakoś średnie sezony 7 i 8 to umieli puszczać o normalnej porze. A świetną 9 znów o północy. A już myślałem, że szykują jakieś fajne miejsce dla 9.;)

ocenił(a) serial na 10

Jak średnie 7 i 8? Te sezony są coraz lepsze (może z wyjątkiem 3 i 4) tak to każdy bije poprzedni o głowę, ale prawda jest taka, że 9 jak dotąd był wybitny. Mam nadzieję że 10 pobije!

użytkownik usunięty
ekiwok

Masz rację. Pod pewnym względem sezony są coraz lepsze. ( Lecz nie każdym.;) ) Choć trudno jest się nie zgodzić, że sezon 9 wypada lepiej niż 7 czy 8, które leciały o innej porze.;) Po prostu błyszczy na ich tle.;) Najlepsze jest to, że z każdy sezonem jest coraz mniej nudnej Lany i coraz więcej żywiołowej Lois. Clark też coraz fajniejszy, choć coś się stało w 10 sezonie.;) Oby to się zmieniło.;)
SzOpMaN, Ty się lepiej nie kompromituje i nie odzywaj. Wszyscy wiedzą, że jesteś fanatykiem Lany Lang/Kristin Kreuk. Małolatem, któremu się mokro robi na sam jej widok.:P

"Najlepsze jest to, że z każdy sezonem jest coraz mniej nudnej Lany i coraz więcej żywiołowej Lois. "- pięknie to ująłeś :))
Powiem tak- mało tego, że odcinek o tak późnej porze, to powtórka wcale nie o lepszej :/

Coś ci się pomyliło, 7 i 8 sezon też puszczali o tej samej godzinie ale poprzednie sezony faktycznie puszczali w normalnej porze

użytkownik usunięty
choojniak

Nic się nie pomyliło. Przecież sezony 7 i 8 puszczali w okresie wakacji. I nie była to północ, tylko popołudnie.;)

ocenił(a) serial na 6

Z Tobą coś nie halo jest ?
Tak się składa że wole Lois od Lany ; ///

9 seria jest najgorsza ponieważ wg. mnie za dużo w niej elementow sf nawet jak na Smallville. Poza tym brak Lexa. Ogólnie jakoś tak malo porywająca seria.

I raczej nie sądze bym się kompromitował .

ocenił(a) serial na 6

PS. Kompromitacja to jest dać filmowi "Shrek Forever" ocene 10/10.
Pzdr

użytkownik usunięty
SzOpMaN

To chyba oglądałeś jakiś inny sezon.:P Chyba, że nie wiesz co to znaczy sf, to dopiero kompromitacja. ( Chyba nie było sezonu, żeby w tak wielu odcinkach jedynym źródłem fikcji był sam Clark..bądź głównie Clark;) ) Kompromitacją jest też wypominanie oceny "Shreka Forever". Tyle ode mnie.

ocenił(a) serial na 6

Ja bardzo dobrze wiem co to SF.
Poza tym w pierwszych sezonach dominowało lekkie fantasy. W 9 serii mamy nagromadzenie masy elementów sf, więcej niż w jakimkolwiek innym sezonie. Już nawet seria ósma była lepsza wg. mnie. Dobrze, że 10 sezon 3ma wyższy poziom ; )

Jedynymi plusami 9 serii są Zod i Clark jako Smuga.

Rozumiem, że stawiasz filmy "Shrek Forever" na tej samej półce (albo wyższej) co filmy "Godfather", "Skazani na shawshank" czy "Zielona mila" ?

Morgan_94

Suuuuuuuper... Nie ma to jak nocny seansik Smallville :/ Szkoda, że o północy mało kto kontaktuje :/

użytkownik usunięty
sophie15

Trudno.;) Ich strata, że najlepszy sezon postanowili puszczać o tej porze.;)

super..... najlepszy sezon Smallville tak późno... Dobrze, że akurat wtedy zaczynam ferie:P

użytkownik usunięty
Luelle

Szczęściara...ja kończę.:P I to akurat pierwszy raz od dawna jest tak, że Łódź zaczyna ferie tak wcześnie. Zawsze byliśmy ostatnimi.;) Sam nie wiem jak jest lepiej.;)

ocenił(a) serial na 10

mała polska też konczy ;) Wracamy do klimatu 6. Poźna noc i tylko kawa ratuje przed zasnieciem...

Luelle

Ah.. Ferie... Jaka to fajna rzecz... :P

ocenił(a) serial na 6
Morgan_94

najgorsza seria smallville.

użytkownik usunięty
Morgan_94

5 minut po północy ;p

ocenił(a) serial na 8
Morgan_94

Aż nie chce się wierzyć że 9 serie puszczą w TVN-nie , pewnie zrobią jak z poprzednimi sezonami czyli puszcza ze dwa odcinki i serial nagle zniknie ...
Jak mnie wpienia polska telewizja :(

disign

Więc.... Ogląda ktoś jutro 9 sezon na tvn?:D Ja zamierzam:P

ocenił(a) serial na 8
Luelle

znaczy dzisiaj , jeszcze się waham :)

ocenił(a) serial na 7
disign

trzeba poszukac tego srialu do oglądnięcia online, bo w TVN puszczają tak późno, że już śpie, a AXN dopiero 4 sezon kończył i pewnei znowu puszczą od początku całość : /

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones