Tajemnice Smallville
powrót do forum 1 sezonu

Sezon 1, 3, 4?

ocenił(a) serial na 10

Witam wszystkich na płytach wyszły do kupienia trzy sezony 1, 3, 4 a gzie sie podzial 2? czy ktos wie bo na zagranicznych stronach widzialem wszystkie cztery a u nas są tylko te trzy

użytkownik usunięty
admen

Wiesz, w naszym kraju zawsze muszą cos spier... i raczej nie doczekamy się drugiego sezonu.

Oj tam odrazu takie slowa, pewnie nie daja sezonu 2 bo leci w TV.

użytkownik usunięty
Remington_Steele

No może trochę mnie poniosło, ale niestety taka jest prawda. A jak ktoś np. nie oglądał kilku odcinków 2 sezonu i chciałby je obejżeć na DVD? Niech trochę pomyślą, zanim coś zrobią.

użytkownik usunięty
Remington_Steele

No może trochę mnie poniosło, ale niestety taka jest prawda. A jak np. ktoś nie oglądał kilku odcinków 2 sezonu i chciałby je obejżeć na DVD? Najpierw niech pomyślą zanim coś zrobią.

Pewnie wyjdzie seon 2 jak sie skonczy w TV, bo pewnie tez bym sie wkurzyl jakbym mial cos i chcial to wykorzystac i pokusic ludzi zeby do mnie przychodzili po to a tu nagle wszyscy to maja i lipa szczegolnie ze zabulili za prawa itd. Ale oby wydali 2 bo bezsensu miec 1 3 i 4 bez 2.

Remington_Steele

Ja najbardziej sie zastanawiam czemu wychodzi w polsce wersja węgierska, włoska i angielska a nie polska i angielska.

Zajebisty_Spojrzeniem

Ano to zenujace przyznaje i tez mnie to irytuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones