PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 064
oceny
7,1 10 1 36064
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Smallville reboot?

ocenił(a) serial na 10

Teraz jest moda na nakręcanie tzw rebootów, czyli wszystkiego od nowa z nowymi aktorami, chcielibyście zobaczyć takie coś tylko, że ze Smallville? Jakich aktorów widzicie w głównych rolach? I jakie wątki chcielibyście, aby zostały poruszone w ewentualnym reebocie.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Ten serial się dopiero co zakończył, więc znając życie to MOŻE coś takiego zrobią za jakieś 10-15 lat.
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 10

Idąc Twoją logiką, to teraz powinni robić rebooty seriali z 03, 04, czyli rodzina zastępcza i inne.

użytkownik usunięty
Bogdan4674

Bardzo lubiłem zawsze Rodzinę Zastępczą głównie po prostu jako wyjątkowy serial Rodzinno-Komediowy, ale jakoś tak nie odczuwam "JESZCZE" :-) potrzeby oglądania ponownie czegoś mocno podobnego, lub prawie identycznego.
Chyba, że podążając tokiem rozumowania jeszcze innych ludzi, dla których to na przykład nie wiem czy wiesz, słynna "Rodzinka.pl" jest właśnie trochę takim rebootem tamtej Rodziny Zastępczej.

To muszą być dziwni ci ludzie ;)
Bo rodzinka.pl to zupełnie co innego. Rodzina zastępcza pokazywała wychowanie, pokazywała rodzinę, zasady.
A rodzinka.pl to trójka rozpieszczonych dzieciaków, którzy mogą wszystko.
I chamskie odzywki są "fajne". Rodzina Zastępcza była jedyna w swoim rodzaju :)
Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
Damx123

Tak czy inaczej, ja do tego grona osób nie należę... :-)
Rodzinka.pl jest dla mnie mimo wszystko nieco skrajnym serialem w tym sensie, że bardziej często pokazuje właśnie, jak NIE wychowywać dzieci...:-)
Rodzinka.pl ma wiele rzeczy tak trochę jakby na siłę miało być "zabawnie" typu np. zupełnie niepotrzebne wulgaryzmy/przekleństwa, których dla przykładu nie było chyba wcale w Rodzinie Zastępczej a mimo to było super klimatycznie!!
Pod jakim kątem by na to nie patrzeć, to są to zupełnie dwa różne seriale z całkiem innym niosącym ze sobą przesłaniem.
Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones