PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 062
oceny
7,1 10 1 36062
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Ok, mamy Smallville, teraz w tym roku wychodzi Arrow, innego bohatera ze świata DC. Są jeszcze jakieś seriale, bo interesuję się tym od niedawna i nie wiem. :)

Pzdr.

ocenił(a) serial na 9
Szejku

"Human Target" - od DC nawet, "XIII", "The Walking Dead", "Birds of Prey" + "The Cape" o superbohaterze w przebraniu jest.

Roy_v_beck

Świetnie, o taką odpowiedź mi chodziło. The Cape, nie jest na podstawie komiksu, o ile dobrze rozumiem?

ocenił(a) serial na 9
Szejku

Nie, nie jest na podstawie, ale ogólnie w samym serialu obecny jest komiks.

Roy_v_beck

Aha, dzięki za info. Mam co oglądać. :)

Szejku

Obejrzałem The Cape dobry serial ale niestety niedokończony jest tylko 1 sezon a z tego co mi wiadomo 2 nie będzie
Tak samo Jak w Terra Nova

Roy_v_beck

A znacie coś więcej z superherosami, niekoniecznie na podstawie komiksu? Smallville właśnie kończę 8 sezon, "The Cape" był tak kiepski że sobie dałem spokój po pilocie a "Birds of Pray" kojarzę z TV i chyba koszmarne było. Oglądałem jeszcze "Herosów" ale niestety od 2-go sezonu zrobiło się nudno i głupio. Znacie coś poza tymi serialami (animowane mnie nie interesują bo obejrzałem już wszystkie co mnie interesowały)?

ocenił(a) serial na 7
Grievous

chyba "Smallville" jest jedynym dobrym serialem w tym klimacie:/
to co zaczęło się dziać z "Heroes" po pierwszym sezonie to istna zbrodnia scenarzystów - tak zniszczyć naprawdę świetny serial
czekam na "Arrow" - mam nadzieję, że nie zawiedzie

Grievous

Misfits. Świetny, z przymrużeniem oka. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones