PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=90364}

Tajemnice Smallville

Smallville
7,1 36 064
oceny
7,1 10 1 36064
6,8 4
oceny krytyków
Tajemnice Smallville
powrót do forum serialu Tajemnice Smallville

Chodzi mi o jego postać -która wg was wersja jest lepsza : ta ze 'Smallville' czy z 'Arrow'? Ja osobiście wolę wersję w wykonaniu Justina Hartleya bo :
Jest lepiej odegrana i rozwijana , jest ciekawsza i można ją interpretować na wiele sposobów.Wg mnie jedynym minusem tej wersji jest kostium i te okulary których używa

ocenił(a) serial na 10
dawid10809

W Smallville wątek z Arrowem to raczej jest zrobiony na odwal. POWIEM CI, że trzeci sezon Arrow naprawdę daje rade. Pozdrawiam.

batesmotel27

Oglądam 3 sSEZON ARROW I POTWIERDZAM ,JEST ŚWIETNY.Ale wg mnie jest taki świetny bo w końcu przestali poświęcać całą uwagę drewniakowi Oliverowi a skupili się na postaciach pobocznych takich jak Felicity

ocenił(a) serial na 10
dawid10809

Ale jak by arrow jakim serialem nie był. To smallville jest i tak dla mnie najlepszy mimo,że już mam powoli 30 duchy na karku pozdrawiam.

batesmotel27

Dla mnie smallville jest jednym z najlepszych seriali ever pod względem fabuły,aktorstwa i wykonania

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones