Tom Welling

Thomas Joseph Welling

7,3
3 198 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Welling
DaruVeald

czy ja wiem czy gigantyzm? chyba nie w sumie to poprostu wysoki facet...a moze Ty masz mniej i tak ci sie tylko wydaje.

DaruVeald

Hugh Jackman też ma 189 cm wzrostu. Oboje są wysocy, ale żeby zaraz gigantyzm?

DaruVeald

ośmieszasz się tylko xd. mój znajomy ma 16 lat , i 202 cm wzrostu ;|. to jest gigant.

DaruVeald

Jeśli Christopher_Moltisanti ma rację, zwracam honor.

case_p14

WeWeWeWedług mnie jest wielki

DaruVeald

prawdziwy facet musi byc wysoki i dobrze zbudowany-jest bardzo przystojny

CelineMarie

189cm to nie jest gigantyzm, ale rocky tez pierdoli bzdury i ma jakiegos bzika na punkcie wzrostu.
190-200cm według ciebie rocky to jest sredni wzrost?? robiłes jakies badania, ankiete , ze wyszło ci, ze to jest sredni wzrost? pierdolisz, to jest wysoki wzrost.
sredni wzrost obecnie to jest gdzies 177- 183, niski 170-176, poniżej 170 to jest juz kurdupel
oczywiscie wszystko rozpatrywanie w kategorii mężczyzn, u kobiet 175-180 wysoki wzrost, powyżej 180 kalectwo .
dla mnie idealny wzrost dla kobiety to 170-175cm, dla faceta 185-190cm

użytkownik usunięty
BlackShit

Oj, muszę się zgodzić. Ten Balboa chrzani jak potłuczony. Kolega Bokser Ken Wywietrznik dobrze napisał - doktorat z psychiatrii na podstawie postów Rocky'ego to byłby bestseller :-D

użytkownik usunięty
BlackShit

Balboa vel Balbuza wrócił i znowu zaczął pisać swoje wywody. Stęskniłem się za nim ;-). Nudno tu bez niego było przez te 2 miesiące :-D.

DaruVeald

Tak sobie czytam wasze odpowiedzi i dochodze do wniosku ze pier*olicie glupoty
Wedlug was jestem sredni a wiekszosc mi mowi ze jestem wysoki ale dobra ..

DaruVeald

Fajnie że jest taki wysoki...

DaruVeald

przez was wpadne w kompleksy, mam 188cm wzrostu i wychodzi że to jest średni wzrost....

Kristovv

A co ja mam powiedzieć. Mam 186 cm.

neo_angin

to jeden z was tych wysokich przyjedźcie do mnie, bo mam 175cm i większość chłopaków jest mojego wzrostu -.-

neo_angin

Ja mam 197. Jestem prawie gigantem :)

DaruVeald

mój tata ma 190 -.-

DaruVeald

"dokladnie 177,4 (+- 2) cm. Sa to wyniki badan slaskiej akademii medycznej na duzej popoulacji (ponad 25000) mezczyzn w rozkladzie wieku od 18 do 26 lat i medianie 20.
I gdzie te Wasze tezy ze teraz wszyscy musza miec po 185cm bo inaczej sa niscy ?? "

Pozdrawiam autora tematu, za poprawę wieczorowego nastroju ;-)

DaruVeald

buhaha. bo ty masz 1 metr wzrostu to ci sie wydaje. :**

MissEliss

Ja jestem dziewczyną i mam 179 cm, jakoś mi to nie przeszkadza i nie uważam, ze jestem mega wysoka XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones