Tom Welling

Thomas Joseph Welling

7,3
3 203 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Welling

MNIE SIĘ WYDAJE... ŻE JEŚLI MA ŻONĘ I DZIECI... TO SIĘ FACET MARNUJE... PRZYJEDŹ DO POLSKI... PRAWIE WSZYSCY FACECI MÓWIĄ ŻE POLKI SĄ NAJŁADNIEJSZE I BOSKIE I WSPANIAŁE I... WIĘC STARY NA CO CZEKASZ?

mooshynechKa

W końcu zawsze może się jeszcze rozwieść:P

mooshynechKa

Ej no Dziewczyny on ma 28 lat :] A polscy faceci tesh sa spoko :D może lepiej tu poszukac :D

Pozdro dla dziewczyn :P

mooshynechKa

Nooo, masz rację, ale dzieci to On nie ma. Tylko żone :/ tzn. Aż ŻONE!! :( Ale Tom juz był w Polsce. Jakieś 3-5 lat temu :) W Warszawie.

mooshynechKa

są o wiele fajniejsi polscy faceci niz jakis tam Welling. A jemu zycze duzo szczescia w malzenstwie i duzo dzieci:P:P:P:P:P:P

alien_2

ej niech on przyjeżdża bo my tu oszalejemy ten kolo jest boski poprostu jest tak podobny do mojego bylego faceta ze poprostu masakra ale ja dowiedzialam sie o jego istnieniu dopiero 2 lata temu gdybym wiedziala to bym byla razem z moim bylym :):):)heheh zart ale serio jest podobny jak dwie krople wody wygladaja jak bracia:):D:D:D

mooshynechKa

no juz przyjezdza wchodzi do budki zaklada stroj i leci.

GabrieL1906

jest na to wszystko rada...moja obiektywna ofkos....tak sie sklada ze jestem artysta i jestem w stanie wyrzezbic wibrator z wizerunkiem Wellinga> Moj nr gg 417 25 366

mooshynechKa

Właśnie powiedziałem koleżance, że jest żonaty...
To była trauma..

mooshynechKa

Niezależnie ilu facetów mówi, iż Polki są - cytuję - "najładniejsze i boskie i wspaniałe i...", to czytając powyższe komentarze dochodzę do wniosku, iż też są zaje...biście głupie. I "mnie" się to wcale nie wydaje. Szczerze współczuję. I dla kogo ten Tom miałby tu przyjeżdżać?

mkskala

popieram:)... ale mysle ze srednia wieku tutaj to 13lat...to dlatego (...)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones