Michael RosenbaumI

Michael Owen Rosenbaum

7,2
1 257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Michael Rosenbaum

Według mnie jest ideałem faceta! Męski, ułożony, trochę tajemniczy... a ten jego uśmiech i spojrzenie!!! (zwalają z nóg)

użytkownik usunięty
Biala_orchidea_1986

ach ta jego łysina zwala z nóg :D (ludzie powaga)

Biala_orchidea_1986

Hehe ;)) a ja myślałam, że jestem jedyną jego fanką! ;))) Zgadzam się z Wami dziewczyny - to ideał faceta i jego spojrzenie, uśmiech i cudna łysinka wręcz powalają!!!!! Tak na marginesie to niedługo ma urodzinki ;)))

urszulka_3

No gościu niezły, ale moim zdaniem to we włosach mu było o wiele lepiej. Zciął je dla roli w "Smallville", ale nie żałuje ,że tam zagrał bo nigdy bym się nie dowiedziała o jego istnieniu:P Pozdro dla fanek:)

Alpha_Lois___9829

ja też dowiedziałam się o jego istnieniu dzięki serialowi "Smallville", następnie obejrzałam "Fajna z niego babka" (świetna komedia) i teraz poszukuje kolejnych z nim filmów: "Rave Macbeth" i "Przeklęta". Chcę zobaczć go w różnych rolach, ale Lex'a nikt nie zagrałby od niego lepiej! ;) Pozdrawiam!

urszulka_3

Zgadzam sie z Tobą, jest super no i Lex'a nikt nie zagrałby lepiej niz on!

użytkownik usunięty
Biala_orchidea_1986

O Boże, jak czytam wasze wypowiedzi to sądzę, że jesteście FK. Ideał faceta?? Zlituj się mało jeszcze tych ideałów chyba widziałaś. Poza tym w "Pzeklętej" zagrał napawdę mało, ale dobre i to dla FK.

Biala_orchidea_1986

pffff,tylko kase w nim widzisz...a taki tajemniczy moze byc kazdy z forsą;)

Biala_orchidea_1986

Jak zaczęłam oglądać Smalville w ogóle nie zwracałam na niego uwagi, właściwie na żadnego faceta w tym serialu. Żaden po prostu nie wpadł mi w oko. Ale od pewnego czasu jestem oczarowana Lexem/Michael'em...Naprawdę jest przystojnym gościem, że też wcześniej tego nie zauważyłam. Aktualnie mam mnóstwo jego zdjęć i muszę przyznać że facet jest świetny. Tylko osobiście wolę go chyba z włosami...no ale co tam, ładnym we wszystkim ładnie.

Biala_orchidea_1986

a mnie tam zawsze pociągali łysi faceci :)))


pozdro dziewczęta;D

Biala_orchidea_1986

MEski.ulozony i tajemniczy a i jeszcze jedno morderca jak zniego jest ideal tzn z postaci z lexa to troche lewy ten ideal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones