Kristin Kreuk

Kristin Laura Kreuk

7,1
2 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Kreuk

któregoś z operatorów (nie pamiętam którego), która odbiera telefony i krzyczy "tak za godzine" jest podobna do kristin jak dwie krople wody?? Bo ja nie widze roznicy:D

Ptaszekc60

He he he. Pomyślałem to samo jak zobaczyłem te reklamę. Jednak uważam, że rodaczka ładniejsza ;) Pozdro.

AdamCFC

Są podobne ale nie identyczne. Każda mino podobieństwa ma też w urodzie coś orginalnego, dlatego nie mogę osądzic która jest ładniejsza. Kristin jest moją ulubioną aktorką i dlatego fajnie że mamy taką polską odpowiedniczkę...

lana1990

możecie dać link do reklamy bo nie pamietam reklamy. Albo przynajmniej jak sie ta sieć nazywała ?

Grzybek_vip

Chyba będzie trudno znaleźć tą reklamę ale to była era tak tak ona siedziała odbierała w tej reklamie telefony i ciągle odpowiadała tak tak :)

lana1990

Masz dobra pamięć.:) Ja po tym czasie (2009) już nie pamiętam ani reklamy, ani jak owa pani wyglądała. Chyba się starzeję...

AdamCFC

Jakoś uwiła mi w pamięci ta reklama :)

lana1990

Sam jestem ciekaw o kogo chodzi? Reklamy nie pamiętam, ale też chciałbym ją zobaczyć. Jak dla mnie jedyna osoba (z Polski) podobna do Kristin to Anna Czartoryska. Nikt inny mi nie przychodzi do głowy.

pionder23

Była ona kilka lat wcześniej też na okładce Bravo Girl :D (serio tak mi w głowie jej uroda utkwiła) jeśli mam tą gazetę to spróbuje znaleźć jakieś na internecie :D

Ptaszekc60

Anna Rybus - chyba tak się ta pani nazywa.

Ptaszekc60

rzeczywiście: http://images.fashionmodeldirectory.com/model/000000248898-anna_rybus-fit.jpg :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones