Kristin Kreuk

Kristin Laura Kreuk

7,1
2 360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kristin Kreuk

Piękna młoda aktorka, która ma przed sobą wspaniałe zycie aktorskie. Jestem pewny ze będą z niej ludzie. Jak ma ktoś jakikolwiek kontakt z nią to błagam na kolanach, zapodajcie !!

użytkownik usunięty
Szajba

szajba ja mam tylko jej strone: www.kristinkreuk.net nie wiem czy sie przyda pozdro :)

Szajba

według mnie nadawalaby sie do roli Arweny we Władcy Pierścieni, no w każdym razie mogłaby grać jakiegoś elfa...w smallville ma BARDZO przeslodzona role ale ogolnie to dobra aktorka tyylko sie marnuje w niskobudzetowych serialach:/ pozdro szjbus:P

Ireth

Smallville niskobudżetowym serialem???:P koszt produkcji jednego odcinka wynosi mniej wiecej tyle co u nas w Polsce superprodukcji kinowej :] jeśłi chodzi o Kristin, myślę, że aktorka z niej bardzo taka sobie :P kariery dzięki swoim umiejętnościom aktorskim nie zrobi, ale dzięki urodzie bardzo możliwe :] rzeczywiście dziewczyna wygląda niesamowicie, i zgadzam się, że mogłaby grać jakiegoś elfa, ma bardzo oryginalną twarz, wielkie oczy, mały nosek, jest śliczna, chociaż czasami jakoś tak ją sfilmują, że wygląda jak mały trolek :P

Szajba

Heh Szajba nie podniecaj się tak. Jest dziewczyna ładna, ale co do zdolności aktorskich to chyba masz tendencję do idealizowania :) pozdro.

Joern

Jeżeli znasz ją głównie z serialu Smallville(a jestem tego niemalże pewien) to nie ma, co się dziwić, że nie zadowala Cię jej gra, bo w serialu to zawsze o kilka kas niżej z aktorstwem niż w filmie, choć w serialu nie wypada źle. Zasięgnij po jakiś film z jej udziałem. Jest młodą, ładną i uczącą się aktorką i uważam, że osiągnie sukces, choć w żadnym dobrym filmie nie zagrała. A dobre aktorki na ekranie w dzisiejszych czasach coraz trudniej spotkać, bo reżyserzy bardziej stawiają na urodę niż na warsztaty aktorskie.
P.S Mam wrażenie, że piszesz to żeby mi dokuczyć. Podobnie było z Albą. Jak nie wierzysz to sprawdź. Moja ocena Kristin wynosi "7"
No, ale pozdrawiam Cię.

Szajba

ja Kristin widzialam oprucz w Smalvile to w Królewnie Snieżce hyh może być.

Joern

Oj Szajba, Szajba ja i dokuczyć? Proszę Cię nie to było moim zamiarem, jeśli poczułeś się tak to przepraszam. Widziałam z nią oprócz wymienionego przez Ciebie serialu Eurotrip i Śnieżkę, cóż jak już ktoś rzekł może być.

użytkownik usunięty
Szajba

Ja widziałam ją tylko w "Eurotrip". Jest ładna.

...bardzo ładna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones