Dominika Sell

Dominika Sell-Kukułka

7,0
482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dominika Sell

ładny głos, aż miło się jej słucha :) jako ciekawostkę dodam, że podkłada głos Lelianie w polskiej wersji gry Dragon Age.

Azmage

Niestety. Głos ma ok, ale tak tragicznie podłożonej postaci w grze dawno nie słyszałem. Każde wypowiedziane przez nią zdanie jest byle jakie, bez żadnej tonacji, akcentowania i jakby nagrywała to jednym ciągiem podczas czytania jakiejś nudnej xiążki

moooras

Angielska Leliana bije polską na głowę. Aczkolwiek nasza ma swój urok dla niektórych :) co samo z Morrigan.

moooras

Całkowicie się zgadzam, jako Leliana jest fatalna, tak że aż przykro słuchać. Naprawdę nie dało się znaleźć kogoś lepszego...?

Azmage

Mi się właśnie podoba jako Polska Leliana. Super głosem odgrywa jej charakter - szukającej wybaczenia, nieco zagubionej na nowej drodze, nieco naiwnej ale zadziornej, niedoszłej kapłanki. Dla mnie super!

Azmage

Jest na liście aktorów podkładających głos w polskiej wersji językowej gry "Sid Meier's Civilization Beyond Earth".
Jeśli to faktycznie ona to nie powiem , głos przyjemny dla ucha, jednak sposób wypowiadania kwestii - abstrahując od tego że są głupawe , ale to wina twórców gry - to obelga dla słuchającego. W taki sposób można się zwracać do wyjątkowo tępego kilkuletniego dziecka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones