PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=342169}
5,7 538
ocen
5,7 10 1 538
Superman: Brainiac Attacks
powrót do forum filmu Superman: Brainiac Attacks

Dość dobry

ocenił(a) film na 7

No i w końcu doczekaliśmy się jakiegoś kolejnego pełnometrażowego filmu animowanego z udziałem Supermana. (oprócz Superman/ Batman Word's Finest, który mimo, że należy do odcinków Superman TAS to te 3 cześci zostały połączone w 1 osobny film)

Jak wiecie Batman chyba miał ich najwięcej. Ale nie o tym mowa. Kreska w nowym filmie o Supermanie jest taka sama jak w Tasie wiec co niektórzy nie będą zadowoleni. Ogólnie jednak film ogladało mi się bardzo przyjemnie. Było sporo walki, również przemyśleń Clarka oraz podejmowania właściwych wyborów. Generalnie dobry film polecam, każdemu fanowi eSa.

ocenił(a) film na 8
MackKL

tylko nie ma nigdzie do tego napisów : /

Timon14

Już są, znalazłem je na napisy (info)

MackKL

ogólnie dałem 6/10, scenariusz jest ogółem słąby, ratuje go tylko wątek miłosny clarka z lois,. Dziwny ruch ze strony reżysera , żę robi film w konwencji serialu, a sam film nie jest jego kontynuacją. Muzyka jest badziewna, dawno nie słyszałem takiego badziewia. Na szczęście walki są świetne, no i wątek miłosny też. 6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones