filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
KFF
1962
https://www.krakowfilmfestival.pl/
Krakowski Festiwal Filmowy
2. Ogólnopolski Festiwal Filmów Krótkometrażowych
Złoty Smok
I Nagroda w dziedzinie dokumentu
wygrane
Płyną tratwy
(1962)
Władysław Ślesicki
I Nagroda w dziedzinie filmu animowanego i innego
wygrane
Gorycz
(1962)
Wacław Wajser
I Nagroda w dziedzinie filmu dla dzieci
wygrane
Kulisy bajki
(1961)
Jerzy Kaden
I Nagroda w dziedzinie filmu oświatowego
wygrane
Pierwszy krok
(1962)
Kazimierz Karabasz
Nagroda Przewodniczącego Prezydium Rady Narodowej m. Krakowa
wygrane
Kolorowy świat
(1961)
Jan Łomnicki
Za borem, za lasem
(1961)
Władysław Nehrebecki
Złoty Smok
Grand Prix
wygrane
Noc
(1961)
Tadeusz Makarczyński
Srebrny Smok
II Nagroda w dziedzinie dokumentu
wygrane
Mówi ziemia
(1962)
Robert Stando
II Nagroda w dziedzinie filmu animowanego i innego
wygrane
20 lat
(1962)
Stefan Janik
Italia 61
(1961)
Jan Lenica
,
Wojciech Zamecznik
II Nagroda w dziedzinie filmu oświatowego
wygrane
Ultima Thule - siedziba piekieł
(1962)
Vasil Mirchev
Brązowy Smok
III Nagroda w dziedzinie dokumentu
wygrane
Dokąd idziecie?
(1961)
Zygmunt Wolicki
Róża
(1962)
Janusz Majewski
III Nagroda w dziedzinie filmu animowanego i innego
wygrane
Maszyna
(1961)
Daniel Szczechura
III Nagroda w dziedzinie filmu dla dzieci
wygrane
Scyzoryk
(1961)
Leszek Lorek
III Nagroda w dziedzinie filmu oświatowego
wygrane
I kurczęta muszą się uczyć
(1961)
Bolesław Bączyński
Wyróżnieni w roku 1962
Maszyna
(
1/1
)
Pierwszy krok
(
1/1
)
Scyzoryk
(
1/1
)
Róża
(
1/1
)
Za borem, za lasem
(
1/1
)
Płyną tratwy
(
1/1
)
Kulisy bajki
(
1/1
)
Mówi ziemia
(
1/1
)
I kurczęta muszą się uczyć
(
1/1
)
Ultima Thule - siedziba piekieł
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.